ZOI ile Keşfet

ZOI’den tavsiyeler ile alışılmışın ötesinde Ayvalık ve Cunda’yı keşfetmeye ne dersiniz?

Yerel lezzetlere doyacağınız, kendinize sevdiklerinizle kaliteli zaman ayırabileceğiniz, bölgenin eşsiz doğasında unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz alternatif aktivite önerilerimiz için bizimle iletişime geçin.

s

ZOI İLE KEŞFET

Aktivite Önerilerimiz

ZOI İLE KEŞFET

Tekne Turu ile Yöresel Lezzetler

Sakin ve huzurlu doğal güzellikleriyle ünlü olan Ayvalık’tan hareket ile düzenlenen tekne turları, hem doğal güzellikleri keşfetmek hem de yöresel lezzetlerin tadına varmak isteyen gezginler için eşsiz bir deneyim sunar. Günün hava şartlarına bağlı olarak Ayvalık’ın adalarını keşfederek, bu doğal cennetin büyüleyici manzaralarına şahitlik edeceksiniz. Yöresel yemekleri ve lezzetleriyle de damaklarda iz bırakacak emsallerinden çok daha farklı bir tekne turu sizi bekliyor. Mavi sulara açılmaya hazırsanız tekne turumuz için yerinizi ayırtın.

ZOI İLE KEŞFET

Özel Rehber ile Ayvalık veya Cunda Kültür Turu

Ayvalık ve Cunda kültür turu, özel rehber eşliğinde bölgenin zengin tarih ve kültürel mirasını keşfetmek isteyenlere özel olarak tasarlanmıştır. Özel rehberiniz size Ayvalık ve Cunda'nın en önemli tarihi ve kültürel noktalarını tanıtacak, yerel halkın yaşam tarzını ve geleneklerini size aktaracaktır. Tur süresince Ayvalık ve Cunda'nın derinliklerine inerek unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

ZOI İLE KEŞFET

Özel rehber ile konsept doğa yürüyüşleri

Özel rehber eşliğinde gerçekleştirilecek konsept doğa yürüyüşlerimizde, Ayvalık ve Cunda’nın doğal zenginliklerini keşfedebilir, yerel bitki örtüsünü yakından inceleyebilir ve kendinizi doğanın kollarına bırakabilirsiniz. Mevsimine göre, ilkbaharda doğanın uyanması ile kendini gösteren yörenin imzası doğal otları veya sonbaharın bereketli yağmurları eşliğinde yörenin mantar çeşitliliğini keşfe çıkabilirsiniz. Bu eşsiz deneyimi yaşamak ve doğanın sırlarını keşfetmek için şimdiden yerinizi ayırtın.

ZOI İLE KEŞFET

Zoi Sepeti ile Zeytinlik Pikniği

Zeytin bahçelerinin serin gölgesinde, doğanın kucağında keyifli bir piknik yapmaya ne dersiniz? İster eşiniz ile başbaşa, ister grup olarak sevdiklerinizle keyifli anlar paylaşmak için doğanın kucağında unutulmaz bir piknik deneyimi sunuyoruz. Zeytin ağaçları altında huzurlu bir mola vermek için seçtiğiniz lezzetlerle donatılmış ZOI Sepetiniz ile doğanın kucağında unutulmaz bir piknik deneyimine hazırlanın. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

ZOI İLE KEŞFET

Çiftlik ve Yol Üstü Lezzet Durakları

Doğal severler için; organik ve yerel ürünlerin tadına varabileceğiniz, zeytinyağı tadımıyla damaklarınızı şenlendirebileceğiniz, yöresel peynirlerin eşsiz lezzetini deneyimleyebileceğiniz, bölgenin üretici çitliklerinde unutulmaz anılar biriktirebileceğiniz ve yol üstünde lezzet duraklarıyla kendinizi şımartabileceğiniz ve yöresel lezzet alışverişi yapabileceğiniz bir rotayı sizlere sunuyoruz. Doğanın sunduğu bu muhteşem lezzet yolculuğunda ZOI Cunda olarak sizlere eşlik ediyoruz.

Ayvalık’ı ZOI ile Keşfedin
Huzur, tazelenme için farklı bir Ayvalık deneyimi sağlayacak özel aktivite hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için bizimle iletişime geçin.